top of page
Search
  • sannamortenhumer

Tervetuloa luistelemaan! 6.2 klo 16.00-17.45


DUBAIN SUOMI-KOULU tarjoaa jokaiselle suomikoululaiselle ja hänen yhdelle huoltajalleen ilmaisen lipun luisteluun. Lisäliput ulkopuolisille sisaruksille, sukulaisille tai ystäville voi ostaa Suomi-koulun henkilökunnalta paikalle saapuessa hintaan 40 aed/kpl.

Sitova ilmoittautuminen 30.1 mennessä ilmoittautumislomakkeella tai Suomi-koulun kirjastolla.

Nähdään jäällä! Dubain Suomi-koulun tapahtumatoimikunta

Terrvetuloa luistelemaan 6.2.2017


21 views0 comments

Recent Posts

See All

Dubain Suomi-koulun aikataulut

Iloista joulunodotusta Dubain Suomi-koulun puolesta! Dubain Suomi-koululla olisi mahdollisuus palata kokoontumisiin Dubai International Academin (DIA) tiloissa Emirates Hillsissä. Tällöin koulukerta o

bottom of page