top of page
Search
  • sannamortenhumer

Tervetuloa luistelemaan 12.2. klo 16.45-18.30


Dubain Suomi-koulu järjestää Dubai Mallin Ice Rinkillä perinteisen luistelutapahtuman suomikoululaisille perheineen, edulliseen Suomi-koulun hintaan 42 aed/hlö. Huomaathan, että liput maksetaan KÄTEISELLÄ Ice Rinkin tiskillä. Myös pingviinejä voi vuokrata kassalta hintaan 31,50 aed/kpl/h. Kaikki lapset ovat jäällä omalla vastuulla ja vanhempien valvonnassa. Suomi-koulun tunteja ei pidetä luistelupäivänä.

Ilmoitathan seurueesi ennakkoon 5.2. mennessä › ilmoittautumislomakkeella ‹

Nähdään jäällä! Dubain Suomi-koulun väki

Tervetuloa luistelemaan 12.2.2018


62 views0 comments

Recent Posts

See All

Dubain Suomi-koulun aikataulut

Iloista joulunodotusta Dubain Suomi-koulun puolesta! Dubain Suomi-koululla olisi mahdollisuus palata kokoontumisiin Dubai International Academin (DIA) tiloissa Emirates Hillsissä. Tällöin koulukerta o

bottom of page