top of page
Search
  • annakinnunen5

Suomi-koulu jatkaa toimintaansa lauantaina 2.10 klo 16!


Kulkutaudin ja siitä johtuvien rajoitusten takia jatkamme kokoontumisia viime vuoden tapaan Sufouh/Black Beach/Secret Beachillä oikeassa reunassa. Meidät löytää kyllä, vaikkei ihan tietäisi, ketä on etsimässä!


Ensimmäiselle käynnille voi tulla ilmaiseksi tutustumaan. Lukukausimaksut säilynevät saman kuin viime vuonna, muskarissa 500 aed/lapsi/lukuvuosi ja 700 aed opetusryhmissä.


Ilmoittaumislinkki https://forms.gle/RgfiZkvSAFMe7dNYA on edelleen auki ja edelleen pystyy siis ilmoittautumaan.


Tervetuloa mukaan iloiseen porukkaamme!

12 views0 comments

Recent Posts

See All

Dubain Suomi-koulun aikataulut

Iloista joulunodotusta Dubain Suomi-koulun puolesta! Dubain Suomi-koululla olisi mahdollisuus palata kokoontumisiin Dubai International Academin (DIA) tiloissa Emirates Hillsissä. Tällöin koulukerta o

Comentários


bottom of page